Ейвон представникам - програма розвитку для представників Avon Україна 2021Ми раді вітати Вас у світі Avon – у світі краси, стилю, молодості і прекрасних можливостей!.
Для підтримки нових співробітників Avon розробила Програму розвитку нових Представників – ПРНП. Відповідно до цієї програми, виконуючи певні умови на кожному етапі, можна легко отримати 25-30% знижки від Avon і приємні подарунки за свою сумлінну працю. Приєднуючись до компанії Avon, яка створювалася з любов’ю до кожної жінки, Ви отримуєте чудові переваги і можливості! Ми пропонуємо Вам безмежні перспективи розвитку, знижки на продукцію, подарунки та інші заохочення, спеціальні пропозиції, безкоштовні навчання, професійну підтримку.

Для мотивації та підтримки початківців Avon запровадила спеціальну програму, яка діє протягом перших Кампаній з моменту реєстрації - Програму розвитку нових Представників (ПРНП). Новий Представник, виконуючи певні умови, може отримувати подарунки, а також знижку 25% в першому ж замовленні.

Спеціальні знижки та подарунки від Avon

Щоб для Вас діяли спеціальні знижки потрібно зареєструєтися в Ейвон як Представник (Консультант). При співпраці з компанією і замовленні від 700 гривень з першого каталогу, Ви отримаєте 25% знижки на продукцію. Для підтримки нових співробітників Avon розробила Програму розвитку нових Представників – ПРНП. Відповідно до цієї програми, виконуючи певні умови на кожному етапі, можна легко отримати 25-30% знижки від Avon і приємні подарунки за свою сумлінну працю.Таблиця розвитку нових Представників Avon

Сума замовлення за цінами каталогу Знижка замовлення
0 – 899,99 грн 15%
900 – 2 199,99 грн 20%
2 200 – 5 199,99 грн 25%
5 200 грн і більше 30%

Як Представник Avon, ти можеш отримувати на свої замовлення:

Більше замовлень - більше знижок!Программа розвитку нового представника

У своєму першому замовленні потрібно вказати код бажаного подарунку. Подарунок буде вкладено у наступне замовлення сумою від 900 грн за цінами Каталогу.Вартість подарунку залежить від суми першого замовлення Представника.Якщо замовлення було від 900 до 1900 грн, вартість подарунку складає 15 грн, якщо більше 1900 грн - лише 1 грн


З чого почати представникам Ейвон?

Перше, звичайно ж, необхідно зібрати і розмістити замовлення.

Ваше перше замовлення Ви оформляєте самостійно, або за допомогою свого Координатора. На допомогу Вам відео інструкція, як здати замовлення:У разі виникнення будь-яких питань Ви завжди зможете зв’язатися з нами, або самостійно дізнатися цікаву інформацію на наших гарячих лініях (0800-505080)

Друге. Отримуємо посилку.

Отримати посилки від AVON можливо на таких пунктах видачі, як Укрпошта, Нова пошта, адресна доставка, Justin. В таблиці вказано вартість доставки першого замовлення на різні пункти видачі

Третє. Оплата замовлень.

Існує три можливості оплати замовлень:

1. Відстрочка платежу. Ця можливість надається, якщо Ви зареєстровані у компанії за даними паспорту та ідентифікаційного номеру. Ви забираєте свою посилку та проплачуєте її протягм 7 днів. Отримання таких замовлень здійснюється на Укрпошті, та Новій пошті.

2. Передплата замовлення. Ця можливість надається, якщо Ви зареєстровані у компанії без надання паспортних данних та ідентифікаційного номеру. Проплату можна зробити зразу зі своєї персональної сторінки картками любого банку, також через Приват 24, термінали і каси ПриватБанку, та Авалю. Отримання таких замовлень здійснюється на Укрпошті, та Новій пошті.

3. Накладений платіж. Здійснюється при отриманні посилки.Допомогою для нових Представників Avon може стати стартовий набір пробних зразків продукції. Для Представників, що виконують умови Програми Розвитку Нових Представників - ціна складає 60 грн. Код: 14315

Компанія всіляко підтримує Представників Ейвон і дбає про їх розвиток. На власній інтернет-сторінці, на офіційному сайті, кожен Представник, в зручний для нього час, може пройти онлайн-навчання. Для Представників Avon регулярно проводяться вебінари й онлайн-тренінги. Діють гаряча телефонна лінія 0800505080 та цілодобовий віртуальний оператор.