Ейвон представникам - програма розвитку для представників Avon Україна 2020Ми раді вітати Вас у світі Avon – у світі краси, стилю, молодості і прекрасних можливостей!.
Для підтримки нових співробітників Avon розробила Програму розвитку нових Представників – ПРНП. Відповідно до цієї програми, виконуючи певні умови на кожному етапі, можна легко отримати 25-30% знижки від Avon і приємні подарунки за свою сумлінну працю. Приєднуючись до компанії Avon, яка створювалася з любов’ю до кожної жінки, Ви отримуєте чудові переваги і можливості! Ми пропонуємо Вам безмежні перспективи розвитку, знижки на продукцію, подарунки та інші заохочення, спеціальні пропозиції, безкоштовні навчання, професійну підтримку.

З чого почати представникам Ейвон?

Перше, звичайно ж, необхідно зібрати і розмістити замовлення.

Ваше перше замовлення Ви оформляєте самостійно, або за допомогою свого Координатора. На допомогу Вам відео інструкція, як здати замовлення:У разі виникнення будь-яких питань Ви завжди зможете зв’язатися з нами, або самостійно дізнатися цікаву інформацію на наших гарячих лініях (044-230-3636 або 0800-505080)

Друге. Отримуємо посилку.

Ми співпрацюємо з Укрпоштою,та Новою поштою. Коробки з товаром приходять на поштові відділення, які є в усіх регіонах України. Якщо сума Вашого замовлення від 0 до 2400 грн за цінами каталогу, то вартість доставки буде складати на Укрпошту - 15 грн, на Нову пошту -35 грн. Якщо ж сума замовлення більше , ніж 2400 грн, доставка Вашого замовлення буде на Укрпошту -безкоштовною, на Нову пошту 35 грн

Третє. Оплата замовлень.

Існує три можливості оплати замовлень:

1. Відстрочка платежу. Ця можливість надається, якщо Ви зареєстровані у компанії за даними паспорту та ідентифікаційного номеру. Ви забираєте свою посилку та проплачуєте її протягм 7 днів. Отримання таких замовлень здійснюється на Укрпошті, та Новій пошті.

2. Передплата замовлення. Ця можливість надається, якщо Ви зареєстровані у компанії без надання паспортних данних та ідентифікаційного номеру. Проплату можна зробити зразу зі своєї персональної сторінки картками любого банку, також через Приват 24, термінали і каси ПриватБанку, та Авалю. Отримання таких замовлень здійснюється на Укрпошті, та Новій пошті.

3. Накладений платіж. Здійснюється при отриманні посилки тільки на Новій Пошті.Знижки представникам Avon

Кожен представник компанії має знижку на продукцію, яка залежить від суми замовлення. Нижче, наведена таблиця з стандартними знижками для Представників.

Сумма заказа по ценам каталога Регулярная скидка Ваша специальная скидка
0 – 699,99 грн 10% 15%
700 – 1 699,99 грн 15% 20%
1 700 – 3 699,99 грн 20% 25%
3 700 грн и больше 25% 30%


Cпециальная скидка будет распространяться уже во второй Кампании активности.
Размещайте заказы 2 каталога подряд, на сумму от 600 грн по ценам каталога, получите дополниетльных 5% на заказ уже во второй Кампании активности.
✓ Скидка на продукцию от цен Каталога в зависимости от суммы заказа.
✓ Стоимость доставки заказа для Нового Представителя на отделения «Новой пошти», УкрПошти и пункты выдачи 15 грн.

Після реєстрації для Вас буде діяти акційна знижка Представника! На всі Ваші замовлення від 600 грн, розміщені протягом першого каталогу співпраці, буде діяти знижка 25% !

Для мотивації та підтримки початківців Avon запровадила спеціальну програму, яка діє протягом перших Кампаній з моменту реєстрації - Програму розвитку нових Представників (ПРНП). Новий Представник, виконуючи певні умови, може отримувати подарунки, а також знижку 25% в першому ж замовленні.

1 каталог співпраці

Условия участия в Программе для Новых Представителей ✓ Зарегистрируйтесь Представителем ✓ Разместите первый заказ на сумму от 600 грн по ценам каталога ✓ Укажите код аромата при размещении заказа, код по акции, которая действует в данный момент ✓ Получите скидку 25% на заказ от 600 грн в первой Кампании сотрудничества, а выбранный аромат всего за 50 грн в следующем каталоге

Подарунки першого рівня: Змінюється відповідно до періоду, дивіться на головній сторінці сайту

2 каталог співпраці

Розміщуй замовлення на 800 грн і замовляй набір за 50 грн. Отримуй обраний набір разом зі своїм замовленням від 600 грн в наступній Кампанії після Кампанії виконання умов рівня.

Подарунки другого рівня: Міцелярна вода «Очищення» (200 мл), Парфумна вода Avon Viva la Vita (30 мл) - код набору 24559 або Міцелярна вода «Очищення» (200 мл), Туалетна вода Perceive Dew (30 мл) - код набору 25052 на вибір.3 каталог співпраці

Розміщуй замовлення на 1000 грн і замовляй набір за 50 грн. Отримуй обраний набір разом зі своїм замовленням від 600грн в наступній Кампанії після Кампанії виконання умов рівня.

Подарунки третього рівня: Маска для обличчя «Сплеш-догляд. Заряд енергії» (125 мл), Губна помада «Ультра», Туш для вій «СуперОб'єм» - код набору 25053 або Маска для обличчя «Сплеш-догляд. Заряд енергії» (125 мл), Парфумна вода Avon Eve Elegance (30 мл) - код набору 25054 на вибір.

4 каталог співпраці

Розміщуй замовлення на 1200 грн і замовляй набір за 50 грн. Отримуй обраний набір разом зі своїм замовленням від 600 грн в наступній Кампанії після Кампанії виконання умов рівня.

Подарунки четвертого рівня: Парфумна вода Today (30 мл), Система 2-в-1 для шкіри навколо очей «Ліфтинг і зміцнення»: крем і гель (20 мл) - код набору 25075 або Парфумна вода Far Away Rebel (50 мл), Туш для вій «Об'єм. Ефект накладних вій» - код набору 25114 на вибір.Допомогою для нових Представників Avon може стати стартовий набір пробних зразків продукції. Для Представників, що виконують умови Програми Розвитку Нових Представників - ціна складає 60 грн. Код: 14315

Компанія всіляко підтримує Представників Ейвон і дбає про їх розвиток. На власній інтернет-сторінці, на офіційному сайті, кожен Представник, в зручний для нього час, може пройти онлайн-навчання. Для Представників Avon регулярно проводяться вебінари й онлайн-тренінги. Діють гаряча телефонна лінія 0800505080 та цілодобовий віртуальний оператор.